25 787 41 82 biuro@phjacek.pl

Nawozy dolistne i biostymulatory

W ostatnich latach nawożenie dolistne i biostymulacja roślin stają się integralnymi elementami nowoczesnego rolnictwa. Są one bardzo dobrym uzupełnieniem nawożenia doglebowego. O skuteczności stosowania preparatów biostymulujących przekonało się już wielu rolników, szczególnie w okresach niekorzystnych warunków, takich jak susza czy mróz.

Przedsiębiorstwo Handlowe Jacek przedstawia Państwu nową markę odżywek i biostymulatorów Aspe. Producentem tych preparatów dolistnych jest hiszpańska firma Aspe Agrobiológico S.L., a PH Jacek jest ich wyłącznym importerem w Polsce.

Biostymulatory to różnego rodzaju i pochodzenia preparaty stosowane w uprawie roślin, w celu usprawnienia procesów wzrostu i rozwoju. Wpływ biostymulatorów na rośliny nie wynika z bezpośredniego udziału w regulacji procesów życiowych, lecz z oddziaływania na metabolizm w szerokim tego słowa znaczeniu. Stymulują one syntezę naturalnych hormonów, niekiedy zwiększają ich aktywność, usprawniają pobieranie składników mineralnych z podłoża, wzrost korzeni. Ponadto powodują zwiększenie odporności na niekorzystne warunki (np. susza, mróz i chłód, stres po stosowaniu herbicydów, zanieczyszczenia środowiska). Stosowanie biostymulatorów w uprawie roślin powoduje zwiększenie plonu, często przy jednoczesnym wzroście jego jakości.
Biostymulatory usprawniają zachodzące w roślinach procesy życiowe bez modyfikowania ich naturalnego zachowania.

W gamie produktów Aspe oferujemy:

  • Mol Org – dostępne opakowania 5l oraz 20l,
  • Grain Start – dostępne opakowania 1l, 5l oraz 20l,
  • Stym Grain – dostępne opakowania 1l, 5l oraz 20l.

Nowości

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o nowościach i okazjach cenowych na swój telefon komórkowy lub e-mail – prosimy o wysłanie hasła INFO mailowo na adres phjacek@tlen.pl lub telefonicznie SMSem na numer 508 112 042

P.H. „Jacek” Jacek Kobyliński,

ul. Główna 45, 08-331 Sabnie

25 787 41 82

biuro@phjacek.pl

15 + 7 =